Dahua IPC-HDBW2831R-ZS-27135-S2 8 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2831R-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx dome IP kamera, Day/Night, 1/2.7", IR přísvit do 40 m, rozlišení 3840 × 2160 px, snímkování 3840 × 2160 px (15 fps), 2688 × 1520 px (30 fps), citlivost 0,008 lx @ F1.5, objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°, V: 58°–17°, D: 138°–36°, horizontální otáčení 0°–355°, vertikální náklon 0°–67°, otáčení 0°–355°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI , 3D NR, komprese H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG (only sub stream), ONVIF kompatibilní, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 7,4 W, rozměry ø122,0 × 88,9 mm, hmotnost 0,47 kg