Dahua IPC-HDBW3241R-ZAS-27135 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW3241R-ZAS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx dome IP kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8” 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px @ 30 fps, citlivost 0,002 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), 0,0002 lx @ F1.5 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 108°–28°, V: 57°–16°, D: 130° –33°, horizontální otáčení: 0°–355°, vertikální náklon: 0°–75°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, audio I/O: 1/1 RCA, alarm I/O: 1/1, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, IP 67, IK 10, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 8 W, rozměry ø122,0 × 88,9 mm, hmotnost 492 g
Montáž na stěnu
Montáž na stěnu s ochrannou stříškou
  • Přídavný límec PFA137
  • Ochranná povětrnostní stříška PFA200W
Montáž do podhledu
  • Držák kamery do podhledu PFB200C
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE