Dahua IPC-HDBW3241R-ZAS-27135-S2 dome IP kamera
| IPC-HDBW3241R-ZAS-27135-S2
2 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2 Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px 1-25/30 fps, citlivost 0,002 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H : 109°–30°, V: 56°–17°, D: 137°–35°, inteligentní funkce: Perimetr Protection, IVS, SMD 4.0, Quick Pick, Smart Search, AI SSA, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, Defog, komprese H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream), podpora smart a AI codeků, ONVIF kompatibilní, slot pro MicroSD kartu až 256 GB, Audio I/ O 1/1, Alarm I/O 1/1, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 7,7 W, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 94 x ø122 mm, hmotnost 0,713 kg
Montáž na sloup
  • Držák na stěnu PFB206W
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA156
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
RTMP protokol ano
Inteligentní funkce SMD, Quick pick, Smart search, IVS (Perimetr Protection), SMD 4.0
Délka přísvitu 40 m
Přísvit IR
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, Defog, AI SSA, WDR, BLC, ROI, AWB, HLC, AGC
Výrobce Dahua
Podpora Slot pro paměťovou kartu
Podpora karet micro SD
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE