Dahua IPC-HDBW3841R-ZAS-27135 8 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW3841R-ZAS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx dome AI Starlight IP kamera, Day/Night, Smart IR LED dosvit 40 m, 1/2.8" 8Megapixel progressive CMOS, rozlišení 3840 × 2160 px, snímkování 20 fps, citlivost 0,007 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), 0,0007 lx @ F1.5 (B/W, 30 IRE), 0 lx (IR on), motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°; V: 58°–17°; D: 138°–36°, horizontální otáčení: 0°–355°, vertikální náklon: 0°–75°, rotace: 0°–355°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, SSA, Smart Motion Detection, perimeter protection, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (sub stream), ONVIF kompatibilní, audio I/O 1/1, alarm I/O 1/1, RJ-45 (10/100 Base-T), Micro SD karta max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 8.2 W, rozměry ø122,0 × 88,9 mm, hmotnost 492 g
Montáž na stěnu
Montáž na stěnu s ochrannou stříškou
  • Přídavný límec PFA137
  • Ochranná povětrnostní stříška PFA200W
Montáž do podhledu
  • Držák kamery do podhledu PFB200C
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
Parametry
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 8 Mpx
Napájení 12 V DC, PoE