Dahua IPC-HDBW5241E-ZE-27135-DC12AC24V 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW5241E-ZE-27135-DC12AC24V
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Pro AI dome IP Starlight kamera, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx @ F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109°–30°, V: 57°–17°, horizontální otáčení 0°–355°, vertikální náklon 0°–65°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR (120 dB), komprese H.265, H.264, H.264B, H.264H, MJPEG (sub stream), ONVIF kompatibilní, inteligentní funkce, audio I/O 1/1, alarm I/O 1/1, RS-485, RJ-45, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC (±30%), 24 V AC (±30%), PoE, spotřeba < 11,8 W, podpora RTMP, rozměry ø 159,0 mm x 117,9 mm, hmotnost 0,95 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, WDR, Defog, Starlight, 3DNR, AWB, AGC
Přísvit IR
Inteligentní funkce Videoanalýza, Face detection, Tripwire, Intrusion, People counting
RTMP protokol ano
Podpora ONVIF
Podpora karet micro SD
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 40 m
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE