Dahua IPC-HDBW5241E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW5241E-ZE-27135-DC12AC24V-S3
2 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2 Megapixel progressive scann CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 1-25/30 fps, citlivost 0,0007 lx / F1.5 (Color 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109°–30°, V: 56°–27°, D: 131°–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, SSA, Defog, inteligentní funkce: IVS, Perimetr protection, SMD, AI SSA, Smart Object Detection, Face Detection, People Counting, Video Metadata, Heat Map, Smart Search, Smart Sound Detection, komprese H.265+ / H.265 / H.264 + / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, AI coding, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, vestavěný mikrofon, napájení 12 V DC / 24 V AC / PoE (802.3af) / ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø159,1 × 118,1 mm, hmotnost 0,91 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
  • Držák na stěnu PFB211W
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA156
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
RTMP protokol ano
Kódování H.264+, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG, H.265, H.265+
I/O Audio, Alarm
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, AI SSA, SSA, Defog
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 40 m
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE, ePoE