Dahua IPC-HDBW5431RP-ZE-27135 4 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW5431RP-ZE-27135
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V.
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome kamera IP exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/3" 4 Megapixel progressive scan CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 25 fps, citlivost 0,03 lx / F1.4 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0,3 lx / F1.4 (Color, 1/30 s, 30 IRE), 0 lx / F1.4 (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.4, úhel záběru 106°–31°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, napájení 12 V DC, 708 mA, ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø 122 × 88,9 mm, hmotnost 0,5 kg
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Přečtěte si o výhodách ePoE kamer a switchů
Montáž na stěnu
Montáž do podhledu
  • Držák kamery do podhledu PFB200C
Parametry
Objektiv Zoom
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, BLC, AWB, AGC, WDR, ROI, HLC
Napájení PoE, 12 V DC, ePoE