Dahua IPC-HDBW5441E-ZE-HDMI-27135 4 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW5441E-ZE-HDMI-27135
4 Mpx dome Starlight IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.9" 4 Megapixel progressive scan CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 25/30 fps, citlivost 0,002 lx / F1.6 (Color 30 IRE),motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 104° -29°, V: 54°-16°, D: 121°-34°; BLC, HLC, AWB, AGC, WDR 120 dB, 3DNR, SSA, LDC, Defog;Inteligentní funkce: IVS, Perimetr protection, SMD, Smart Object Detection, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata; komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, podpora Smart a AI codeků; ONVIF kompatibilní; HDMI output: HDMI žena 1.4a, typ A, rozlišení: 2560 x 1440 @ 25/30 fps, 1920 x 1080 @ 25/30/50/60 fps, 1280 x 720 @ 25/30/50/60 ; Alarm I/O 2/1, Audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, napájení 12 VDC / PoE (802.3af) / ePoE, spotřeba max. 8,8 W, možnost duálního napájení při výpadku jednoho napájení kamera bez restartu pokračuje ve snímání. Pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø159,1 x 118,1 mm, hmotnost 0,92 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž do podhledu
Montáž do podledu
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 4 Mpx
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE