Dahua IPC-HDBW5559E1-ZE-IL-27135 5 Mpx IP kamera
| IPC-HDBW5559E1-ZE-IL-27135
Nová generace WizMind kamer s novou generací AI modelů. Kamera je rovněž vybavena funkcí AI-ISP, která automaticky přizpůsobuje parametry snímané scéně. Kromě toho nechybí funkce pro ochranu perimetru, viditelný přísvit s dosahem 50 m, IR přísvit s dosahem 60 m a motorzoom objektiv 2,7–13,5 mm.
5Mpx Dome IP kamera, venkovní, Day/Night, IR 60 m, WL 50 m, 1/2.7" 5megapixelový CMOS snímač, rozlišení 2960 × 1668 px @ 1–25/30 fps, citlivost 0,0009 lx @ F1.6, objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 110°–32°, V: 57°–18°, D: 134°–37°; AWB, AI-ISP, BLC, HLC, WDR 120 dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, Defog, LDC, Full Color, EIS; komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, podpora Smart a AI kodeků, ONVIF kompatibilní; inteligentní funkce: IVS (ochrana perimetru), Large AI model (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, detekce obličejů, počítání osob, řízení front, Heat Map, video metadata, Smart Search; RJ-45, vestavěný mikrofon, microSD karta max. 1 TB, Alarm I/O 2/1, Audio I/O 1/1, napájení 12 V DC / PoE+ (802.3at) / ePoE, Dual Power Backup, spotřeba max. 22,1 W, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP67, IK10, rozměry 118 × ø 159,0 mm, hmotnost 1,16 kg.
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
  • Držák na stěnu PFB211W
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA156
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 5 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE+, ePoE, Dual