Dahua IPC-HDW2241T-ZS-27135 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDW2241T-ZS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Starlight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx @ F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru 109–28°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, SMD plus, komprese H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC, PoE (802.3af), spotřeba max. 6 W, rozměry ø122,0 × 108,3 mm, hmotnost 0,69 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Dahua série WizSense
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE