Dahua IPC-HDW5559T-ZE-IL-27135 5 Mpx IP kamera
| IPC-HDW5559T-ZE-IL-27135
Nová generace kamer WizMind s novou generací AI modelů. Kamera je také vybavena funkcí AI-ISP, která automaticky přizpůsobí parametry snímané scéně. Nechybí ani funkce pro ochranu perimetru, viditelný přísvit s dosahem 40 m, IR přísvit s dosahem 50 m a motorový zoom objektiv 2,7–13,5 mm.
5Mpx Turret IP kamera, venkovní, Day/Night, IR 50 m, WL 40 m, 1/2.7" 5Mpx CMOS, rozlišení 2960 × 1668 px @ 1–25/30 fps, citlivost 0,0009 lx @F1.6, objektiv 2,7–13,5 mm, zorný úhel H: 110°–32°, V: 57°–18°, D: 134°–37°; AWB, AI-ISP, BLC, HLC, WDR 120 dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, Defog, LDC, Full Color, EIS; komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, podpora Smart a AI kodeků, kompatibilní s ONVIF; inteligentní funkce: IVS (Perimeter Protection), Large AI model (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, People Counting, Queue Management, Heat Map, Video Metadata, Smart Search; RJ-45, vestavěný mikrofon, micro SD karta max. 1 TB, napájení 12 V DC / PoE+ (802.3at) / ePoE, Dual Power Backup, spotřeba max. 15,9 W, provozní teplota −40 °C až +60 °C, IP67, rozměry 108,3 × ø122 mm, hmotnost 0,7 kg.
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret
Rozlišení 5 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE+, Dual, ePoE