Dahua IPC-HFW2431TP-ZS-27135-S2 4 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2431TP-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx Starlight kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/3" 4Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 20 fps, citlivost 0,008 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 104°–27°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart kodekov, ONVIF kompatibilní, micro SD karta až 256 GB, RJ-45, napájení DC 12 V, 800 mA, PoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 244,1 x 79,0 x 75,9 mm, hmotnost 0,86 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Podpora ONVIF
Délka přísvitu 60 m
Inteligentní funkce Intrusion, Tripwire
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 4 Mpx
Typ IP kamera
Napájení 12 V DC, PoE+
Kódování MJPEG, H.264B, H.265, H.264H
Stupeň krytí IP 67
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, AWB, HLC, AGC, WDR, Starlight, BLC
Objektiv Zoom
Přísvit IR
Podpora karet micro SD
Hmotnost 1.094 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
KeetecFOL BELUGA 30 R76 (bm) nano keramická zatmavovací autofólie
Od 1.4.2026 řežeme autofólii jen od 10 a více běžných metrů.Nano keramická zatmavovací ...
Na cestě
BELUGA 30 R76 (bm)
Archiv
Parkovací senzor APRI, 18mm, matný, středový zadní PM SENZOR SZ