Dahua IPC-HFW2441T-ZAS-27135 4 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2441T-ZAS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2,9" 4Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 20 fps, 2560 × 1340 25/30 @ fps, citlivost 0,008 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 104–29°, V: 54–16°, D: 125–34°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart kodeků, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, RJ-45, napájení DC 12 VDC, PoE, pracovná teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 238,5 × 90,7 × 90,7 mm, hmotnost 0,73 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE