Dahua IPC-HFW2541T-ZAS-27135-BLACK 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2541T-ZAS-27135-BLACK
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 5Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2592 x 1944 px @ 20 fps, citlivost 0,005 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 100–30°, V: 72–23°, D: 134–38°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codeků, Alarm I/O: 1/1, Audio I/O: 1/1, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu až 256 GB, RJ-45, napájení DC 12 V, 825 mA, PoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 244,1 x 79,0 x 75,9 mm, hmotnost 0,82 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Parametry
Napájení 12 V DC, PoE