Dahua IPC-HFW2541T-ZAS-27135-S2 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2541T-ZAS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 5 Megapixel progresivní CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px @ 1-20 fps, 2688 x 1520 @ 1-25/30 fps, citlivost 0,007 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°, V: 58°–18°, D: 138°–36°, inteligentní funkce: SMD Plus, IVS (Perimetr Protection), Smart Search, AWB, BLC, HLC, WDR, 3DNR, AGC, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart codeků, ONVIF kompatibilní, Slot pro MicroSD kartu až 256 GB, Audio I/O 1/1 RCA, Alarm I/O 1/1, vstávaný mikrofon, RJ-45, napájení 12 VDC/PoE (802.3af), spotřeba max. 8,5 W, IP 67 a IK 10, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, rozměry 238,5 x 90,7 x 90,7 mm, hmotnost 0,77 kg
Parametry
RTMP protokol ano
Inteligentní funkce IVS (Perimetr Protection), Smart search, SMD plus
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Délka přísvitu 60 m
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Napájení 12 V DC, PoE