Dahua IPC-HFW4100EP-0360B kompaktní IP kamera
| IPC-HFW4100EP-0360B
Tento produkt již není v nabídce.
1,3 MPx kamera IP kompaktní exteriérová barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem, IR dosvit do 30m, 1/ 3" progressive scan Aptina CMOS, maximální rozlišení 1280x960 px @ 25fps, citlivost barevná 0.01Lux/F1.2, 0.005LUX/F1.2 (B / W), 0Lux /F1.2(IR LED), objektiv 3,6 mm, úhel záběru 70°, komprese H264/MJPEG, duální kódování, DWDR, 3DNR, BLC, ONVIF, napájení 12VDC, 420mA, PoE, IP66, rozměry 168x66x59mm, hmotnost 0,5 kg
Parametry
Hmotnost 0.71 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
TOA BS-678 skříňkový reproduktor
Skříňkový reproduktor 6 W / 100 V, citlivost 94 dB (1 W / 1 m), frekvenční rozsah 150 Hz – 20 kHz, barva bílá. Dovolená montáž vertikálně i horizontálně (na strop ...