Dahua IPC-HFW7859Z1-Z-PV-2712-X 8 Mpx IP kamera
Nová generace Full Color kamer v nejvyšší řadě Dahua. Posouvá možnosti stálého snímání v barvě na novou úroveň. Kamera je také vybavena funkcí AI-ISP, která automaticky přizpůsobí parametry snímané scéně. Kromě toho nechybí funkce pro ochranu perimetru s aktivním odstrašením, WL a IR přísvit s dosahem 60 m, motorzoom objektiv 2,7 – 12 mm a vyhřívání skla.
8 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR a WL LED přísvit s dosvitem 60 m, 1/1.8" 4 Megapixel CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 1-25/30 fps @ 1-50/60 fps, 1920 x 1080 @ 1-100/120 fps, citlivost 0,0005 lx @F1.0, objektiv 2,7 – 12 mm, úhel záběru H: 98,5° - 48°, V: 52,4° - 27°, D: 117,5° - 55°; AWB, AI-ISP, BLC, HLC, WDR 140dB, AGC, ROI, 3DNR, SSA, EIS, Defog, LDC, Defog, Full Color, (Gyroskopická stabilizace obrazu); komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, podpora Smart a AI kodeků, ONVIF kompatibilní; inteligentní funkce: EPTZ, IVS (Perimeter Protection), Large AI model (Xinghan), SMD, AcuPick, Face Detection, Face Recognition, People Counting, Queue Management, Heat Map, ANPR, Parking Space Management, Video Metadata, Privacy Protection, Smart Object Detection, Smart Search; Aktivní odstrašení; Defog (vyhřívání skla); RJ-45 10/100/1000, zabudovaný mikrofon a reproduktor, micro SD karta max. 1TB, alarm I/O 3/2, audio I/O 1/1, 1x RS-485, 1x 12 VDC Output, BNC output; napájení 12 VDC / 24 VAC / PoE+ (802.3at) / ePoE, Dual Power Backup, spotřeba max. 25 W, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 67, IK10, rozměry 345 mm x 137 mm x 134 mm, hmotnost 2 kg.

![]() |
Montáž na sloup
|
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Kompaktní |
| Rozlišení | 8 Mpx |
| Objektiv | Zoom |
| Napájení | 12 V DC, PoE+, ePoE, Dual |
| Stupeň krytí | IP 67, IK 10 |
| Kódování | H.265, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG |
| I/O | Vestavěný reproduktor, Vestavěný mikrofon, Alarm, Audio |
| Funkce pro vylepšení obrazu | AWB, AI-ISP, GIS, WDR, BLC, Full-color, SSA, ROI, 3DNR, HLC, Defog, LDC, AGC |
| Inteligentní funkce | Aktivní odstrašení, Privacy Protection, SMD, Large AI model (Xinghan), Queue Management, Face detection, Heatmaps, Čtení ANPR, Acupick, Parking Space Management, Video metadata, Smart object detection, Smart search, IVS (Perimetr Protection), People counting |
| Dahua série | WizMind |
| Přísvit | Smart Dual Light, IR, Bílé světlo |
| Snímková frekvence (FPS) | 50/60 fps, 100/120 fps |
| Barva | Bílá |
| RTMP protokol | ano |
| Podpora | Slot pro paměťovou kartu, ONVIF |
| Délka přísvitu | 60 m |
| Podpora karet | micro SD |
| Konektivita | RS-485 |
| Hmotnost | 3.057 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty

