Dahua IPC-HFW81230EP-ZH-41164-S2 12 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW81230EP-ZH-41164-S2
Tento produkt již není v nabídce.
12 Mpx kompaktní Starlight kamera IP exteriérová antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/1,7" 12 Megapixel progressive scan CMOS, rozlišení 4000 x 3000 px @ 20 fps, citlivost 0,02 lx / F1.53 (Color), 0 lx / F1.53 (IR ON), motor zoom objektiv 4,1–16,4 mm / F1.53, 4x optický zoom, úhel záběru 85°–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, EIS, DWDR, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.265 / H.264, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, modul vyhřívání, napájení 12 V DC, 1083 mA, PoE+, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 274 × 95 × 97 mm, hmotnost 1,12 kg
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Dahua zařízení s rozlišením 4K a podporou H.265
Parametry
Kódování H.265, H.264
Inteligentní funkce Videoanalýza, Heatmaps, People counting
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
I/O Alarm, Audio
Typ IP kamera
Napájení 12 V DC, PoE+
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, DWDR, AWB, HLC, AGC, 3DNR, EIS
Konstrukce Kompaktní
Podpora Slot pro paměťovou kartu, ONVIF
Rozlišení 12 Mpx a více
Objektiv Zoom
Stupeň krytí IK 10, IP 67
Přísvit IR
Starlight Starlight
Hmotnost 1.621 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
C22i Nabíjecí kabel pro elektromobily, 1-fáze, 16A/250V, 3,6kW
Napájecí kabel pro elektromobily vybavené konektorem typu 2, 1-fáze, 16A/250V, 3.6kW.