Dahua IPC-MBW4231-M12-H-0280B IP kamera do vozidla
| IPC-MBW4231-M12-H-0280B
IP kamera vhodná pro použití v mobilních prostředcích. Kamera má rozlišení 2 Mpx, Smart IR LED s dosvitem 30 metrů a fixním objektivem 2,8 mm. Kamera je vybavena konektorem M12.
2 Mpx kamera IP pro mobilní prostředky, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, M12 konektor, 1/2,8" 2Megapixel progressive scan CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 50 fps, citlivost 0,009 lx / F2.0 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0 lx / F2.0 (IR ON), fixní objektiv 2,8 mm, úhel záběru 110°, BLC, HLC, AWB, AGC, 3DNR, WDR (120 dB), komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, ONVIF kompatibilní, video analýza, alarm I/O 1/0, audio 1/1, slot pro MicroSD kartu 128 GB, napájení DC 12 V, PoE, Konektor M12 (kamera nedisponuje standardním konektorem RJ-45), 550 mA, pracovní teplota od -40 °C do + 70 °C, IP 67, IK 10, IP6K9K, norma EN 50155, rozměry 140,6 × 112,9 × 69,4 mm, hmotnost 0,59 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Funkce pro vylepšení obrazu HLC, WDR, BLC, 3DNR, AWB, AGC
Přísvit IR
Podpora karet micro SD
Výrobce Dahua
Konstrukce Dome
Délka přísvitu 30 m
Určení kamer Mobilní kamery
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Fixní 2,8 mm, Fixní
Inteligentní funkce IVS (Perimetr Protection)
Typ IP kamera
Napájení 12 V DC, PoE
Kódování H.264, H.264+, H.265, H.265+
I/O Alarm, Audio
Stupeň krytí IK 10, IP 67
Hmotnost 0.8 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HDBW4431FP-AS-0280B-S2 4 Mpx dome IP kamera
Venkovní IP kamera v dome provedení s rozlišením 4 Mpx a pevným objektivem 2,8 mm. Zařízení je vybaveno infračerveným ...