Dahua IPC-MFW5241T2-E3-ASE-0360/1200/2500B 3x 2 Mpx kamera
| IPC-MFW5241T2-E3-ASE-0360/1200/2500B
3x2 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED přísvit s dosvitem 100 m;
Objektiv 1: 1/2.8 CMOS 1920 x 1080 px 1–25 fps, 0,0007 lux@F1.6 COLOR 30 IRE, objektiv 3,6 mm, H: 100,4° V: 85,9° D: 46,7°;
Objektiv 2: 1/2.8 CMOS 1920 x 1080 px 1–25 fps, 0,004 lux@F2.0 COLOR 30 IRE, objektiv 12 mm, H: 29,5° V: 25,7° D: 14,4°;
Objektiv 3: 1/2.8 CMOS 1920 x 1080 px 1–25 fps, 0,008 lux@F2.8 COLOR 30 IRE, objektiv 25 mm, H: 14,9° V: 13° D: 7,4°; AWB, BLC, HLC, DWDR, AGC, ROI, 3DNR, SSA, AI-ISP;
Komprese: H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, ONVIF kompatibilní;
Inteligentní funkce: IVS (Perimeter Protection), Smart Search;
RJ-45, RS-485, Audio I/O 1/1 RCA port, Alarm I/O 2/2, 1x 12VDC output, zabudovaný mikrofon a reproduktor, slot pro micro SD kartu 1 TB, napájení 12VDC / PoE+ (802.3at) / ePoE, spotřeba max. 23,6 W, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10 rozměry 278,6 mm x 124,0 mm x 140,4 mm, hmotnost 2,4 kg.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Horizontální montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Objektiv 12 mm, 25 mm, Fixní, Fixní 3,6 mm
Napájení 12 V DC, PoE+, ePoE