Dahua IPC-UDW3659T-ZS-IL-27135 6 Mpx Turret IP kamera
| IPC-UDW3659T-ZS-IL-27135
Bezpečnostní IP kamera v provedení „Turret“ s rozlišením 6 Mpx je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru díky krytí IP67. Je vybavena objektivem 2,7–13,5 mm s pětinásobným optickým zoomem, WL a IR Smart přísvitem s dosahem až 40 m a technologií Full Color. Kamera je napájena prostřednictvím PoE (Power over Ethernet), což umožňuje snadnou instalaci. Mezi zajímavé funkce patří inteligentní ochrana perimetru, vestavěný mikrofon a slot pro SD kartu.
Pokud tento produkt není skladem, zkuste produkt z EU distribuce.
  • Rozlišení 6 Mpx (3288 × 1850 px)
  • 1/2.7" CMOS snímač
  • Objektiv 2,7–13,5 mm
  • „Full Color“
  • Úhel záběru H: 114°–32°, V: 58°–17°, D: 138°–36°
  • Funkce pro kompenzaci složitých světelných podmínek: WDR 120 dB, 3DNR, BLC, HLC, AWB, AGC, ROI
  • Přísvit IR a WL do vzdálenosti 40 m
  • Chytré funkce: IVS (Perimeter Protection), SMD, Smart Search
  • Kompatibilita se standardem ONVIF
  • Slot pro SD kartu až do 256 GB
  • Vestavěný mikrofon
  • Provozní teplota od -30 °C do +60 °C
  • Rozměry: 108,3 × ⌀122,0 mm, hmotnost 0,69 kg
  • Napájení 12 V DC / PoE (802.3af), maximální spotřeba 10,1 W
  • Krytí IP67
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret
Rozlišení 6 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE