Dahua IS4207-4GT-120 4portový PoE switch
| IS4207-4GT-120
Dahua průmyslový switch, management, 4x Gbit PoE + 2x Gbit SFP + 1x Gbit uplink, napájení 48–53 V DC (zdroj není součástí balení), 2x Hi-PoE porty max. 90 W, 2x PoE+ porty max. 30 W, celkem max. 120 W, pracovní teplota od -40 do +75 °C, montáž DIN-Rail, hmotnost 0,65 kg, rozměry 94,4 x 53,5 x 135,0 mm. Long Distance PoE do 250 m, Manažovatelný L2 switch. Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W
Vlastnosti Long distance PoE 250 m, Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE, Podpora PoE++ / 90 W
Výrobce DAHUA
Management Ano
Provedení stolní
Průmyslové Ano
Počet portů SFP 2
Počet portů RJ-45 4
Hmotnost 0.932 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
TOA BS-678 skříňkový reproduktor
Skříňkový reproduktor 6 W / 100 V, citlivost 94 dB (1 W / 1 m), frekvenční rozsah 150 Hz – 20 kHz, barva bílá. Dovolená montáž vertikálně i horizontálně (na strop ...