Dahua ITC431-KW4F 4 Mpx IP kamera
4Mpx All-in-One kamera schopná číst registrační značky (ANPR) a zároveň měřit rychlost vozidla až do 180 km/h. Kamera je vybavena IR / WL přísvitem, objektivem 8–32 mm a množstvím analytických funkcí přizpůsobených pro sledování provozu.
Připravili jsme pro Vás možnost zakoupit nejen tento produkt za zvýhodněných podmínek. Nabídka platí do konce května. Více informací ZDE.
4Mpx kompaktní IP kamera, IR / WL 23–30 m, 1/1.8" 4 Megapixel, rozlišení 2688 x 1520 px @ 1–25/30 fps; @F1.6, objektiv 8–32 mm, úhel záběru H: 42,5–15,2°, V: 23,4–8,6°, D: 49,4–17,3°, AWB, BLC, HLC, WDR 140 dB, Defog, LDC; komprese H.265 / H.264B / H.264H / H.264M / MJPEG; ONVIF kompatibilní, inteligentní funkce: ANPR, Vehicle Type Recognition, Vehicle Color Recognition, Vehicle Brand/Logo Recognition, Motor Vehicle Violation Capture (překročení rychlosti, pomalá jízda, nedovolená změna pruhu, jízda v protisměru), Motorcycle Violation Capture (jízda v protisměru a pasažér bez helmy), Traffic Flow Detection, Traffic Event; Radar: 61–62 GHz, chyba +/- 2 km/h, při rychlosti nad 100 km/h chyba +/- 2 % km/h, rozsah 5–180 km/h; Alarm I/O 1/2, 1x RS-232, 1x RS-485; 1x slot na TF kartu maximálně 1 TB, RJ-45; napájení 12VDC/ PoE (802.3af), spotřeba max. 17 W, pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, IP 68, IK10, rozměry 350 mm x 109 mm x 150 mm, hmotnost 1,88 kg.
Pro více informací navštivte stránku výrobce:
Parametry
| Technologie a komponenty pro EČV | Rozpoznání do 200 km/h |
|---|---|
| Typ produktu | Rozpoznání RZ a parkování, Kamery |
| Typ technologie | IP kamery |
| Výrobce | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Kompaktní |
| Rozlišení | 4 Mpx |
| Objektiv | Zoom |
| Napájení | 12 V DC, 24 V AC, PoE+ |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR, BLC, AWB, HLC, Defog, LDC |
| Stupeň krytí | IK 10, IP 68 |
| Kódování | MJPEG, H.264B, H.265, H.264M, H.264H |
| Délka přísvitu | 30 m |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimetr Protection), ANPR / LPR |
| Podpora karet | micro SD |
| Přísvit | Bílé světlo |
| I/O | Alarm |
| Určení kamer | ITC kamery |
| Hmotnost | 2.54 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty
