Dahua ITSDY-5201-22 nabíjecí stanice pro elektromobily
| ITSDY-5201-22
Nabíječka pro elektromobily s výstupním maximálním výkonem 22 kW.
Nabíječka pro elektromobily, 7" displej, výkon 22 kW, pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, režimy nabíjení: plug&play, RFID, web app, napájení 230 / 400 V AC, 1x RJ-45, komunikace OCPP 1.6J, ModBus TCP, IP 55, IK 10, rozměry: 410 × 295 × 137 mm , hmotnost: 9,5 kg