Dahua KIT/BP4A-4G-0360B/M0508 4G PT Solar 4 Mpx kamera
| KIT/BP4A-4G-0360B/M0508
Kamera je určena výhradně pro mobilní aplikaci DMSS.
4 Mpx 4G Solar PT kamera, Pevný objektiv: 1/3 CMOS 2560 × 1440 px 1–15 fps, objektiv 3,6 mm, F1.6 H: 78,4° V: 42,4° D: 92,4°, WL 20 m, IR 30 m; H.265; WDR; inteligentní funkce: SMD, aktivní odstrašení (diodami); PIR senzor, AOV; Mikrofon a Reproduktor; Solární modul 8 W; Lithiová baterie 68 Wh; 1× RJ-45, 1× USB Type-C, Micro SD, 1× SIM; rozměry: 284 × 172 × 360 mm (rozměry se liší podle způsobu montáže solárního panelu), hmotnost: 1,055 kg, provozní teplota: -20 °C až +60 °C, IP66
Balení obsahuje držák pro kameru a solární panel.
Pro dostupnost všech funkcí a správnou funkčnost kamery je nutné připojení přes 4G modul.
Parametry
Typ technologie 4G kamery, IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce PTZ
Rozlišení 4 Mpx
Objektiv Fixní 3,6 mm, Fixní
Přísvit Smart Dual Light, IR, Bílé světlo
Inteligentní funkce SMD, Aktivní odstrašení
Funkce pro vylepšení obrazu WDR
Kódování H.265
Napájení Solární panel, Vestavěná baterie
I/O Vestavěný mikrofon, Vestavěný reproduktor
Stupeň krytí IP 66
Senzory PIR
Délka přísvitu 30 m, 20 m
Konektivita 4G
Podpora karet micro SD, SIM karta
Hmotnost 2.403 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
SD3 ED4L Vstupně výstupní modul, poplachová smyčka nebo linka ústředny
ED4L je vodě odolný vstupně výstupní adresovatelný ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
ED4L
Archiv
Dahua LM22-F200 22" CCTV monitor
CCTV monitor značky Dahua s LED Full HD displejem o velikosti 21,45". Monitor má obnovovací frekvenci 60 Hz a odezvu 6,5 ms.