Dahua KIT/DH-PFM378-B125-CB-V2/DH-SD49425DB-HN PTZ kamera
| KIT/DH-PFM378-B125-CB-V2/DH-SD49425DB-HN
PTZ 4G kamera od výrobce Dahua s rozlišením 4 Mpx a 25násobným optickým zoomem. Kamera je dodávána jako „KIT“, který kromě samotné kamery zahrnuje také 125W solární panel, MPPT kontrolér a držák pro snadnou instalaci.
Kamera: PTZ kamera, senzor 4 Mpx 1/2.8 2560 × 1440 px, 1–25/30 fps, F1.6–3.6, 0,005 lux (COLOR) F1.6, objektiv 5–125 mm, 25× optický zoom; IR přísvit 100 m; komprese: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (sub stream), Smart kodek; AWB, BLC, HLC, WDR 120 dB, AGC, 2D NR, 3D NR, EIS, Defog, Starlight; inteligentní funkce: SMD 3.0, IVS (Perimeter Protection), Face Detection; audio I/O 1/1; Micro SD max. 512 GB; RJ-45 (10/100 Base-T), 4G / 3G / 2G (LTE-TDD / LTE-FDD / WCDMA / GSM), SIM; napájení 12 VDC 3 A, spotřeba max. 15,9 W, rozměry 270,4 mm × ø 160 mm, hmotnost 2,6 kg, IP66
Solární panel: Monokrystalický křemík, 125 W, výstup 18,8 V
Držák: materiál: Q235; celkové rozměry 875 × 761,9 × 951,9 mm, hmotnost 20,1 kg
Balení neobsahuje baterii.
Parametry
Typ technologie 4G kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce PTZ
Rozlišení 4 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení Solární panel, Vestavěná baterie
Inteligentní funkce SMD, IVS (Perimetr Protection), Face detection
Kódování H.264, MJPEG, H.264B, H.265, H.265+, H.264H
Funkce pro vylepšení obrazu WDR, Starlight, BLC, 2DNR, 3DNR, AWB, HLC, Defog, EIS, AGC
I/O Alarm, Audio
Přísvit IR
Délka přísvitu 100 m
Konektivita 4G
Stupeň krytí IP 66
Podpora karet micro SD
Hmotnost 35.24 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
ACC-POS-ITC Aplikace na propojení Dahua ITC kamer a Avigilon ACC serveru
Tato aplikace snadno propojí Dahua ITC kameru se softwarem Avigilon. Není třeba ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
ACC-POS-ITC
PANDORA LP COVER WHITE reklamní tabulka s logem na místo SPZ
Reklamní tabulka s logem Pandora na místo SPZ, bílá, 520x110mm.