Dahua LCH86-MC410-B-S2 86'' UHD interaktivní dotyková tabule
| LCH86-MC410-B-S2
4K LED dotykový displej s úhlopříčkou 86" a rozlišením 3840 x 2160 px. Whiteboard je vybaven systémem Android 14, který je možné přes OPS slot rozšířit o systém Windows. Kromě toho disponuje 48Mpx webkamerou, mikrofonem a reproduktorem. Mezi zajímavé funkce patří Eshare pro sdílení obrazovky a Dual Wi-Fi 6.
86" 4K LED dotykový displej, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, jas 350 cd/m2, 60 Hz; integrovaný Android 14.0, 8 GB RAM, 4× Cortex-A55 (1,9 GHz), Mali-G52 MP2; vestavěná 48Mpx kamera, vestavěný mikrofon, 2× reproduktor 15 W, 2× mikrofon, 1× RJ-45, 1× USB 2.0, 1× USB 3.0, 2× USB 2.0 (zadní strana), 1× RS-232 (DB9) konektor, 2× HDMI 2.0, 1× audio výstup 3,5 mm jack, 1× USB typu C; BT 5.2, Dual Wi-Fi (hotspot a Wi-Fi zároveň); napájení 100–240 VAC 50/30 Hz, spotřeba max. 270 W, rozměry 1953,8 × 227 × 1315 mm, hmotnost: 68 kg, součástí balení je nástěnný držák; pokud chcete používat rozhraní Windows, je nutné dokoupit PC modul.
Parametry
Typ monitoru Interaktivní LCD displeje
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI
Úhlopříčky 86"