Dahua LM24-H200 24" LED CCTV monitor
| LM24-H200
24" Full HD CCTV LED LCD monitor uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu.
24" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178° / 178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup, 1x audio vstup, 2x reproduktory, kontrast 3000:1, jas 250 cd/m2, napájení 12 V DC, stojan na stůl v balení, pracovní teplota od 0 do +40 °C, rozměry 541,8 x 326,4 x 47,0 mm (bez stojanu), 541,8 x 416,6 x 47,0 mm (so stojanem), hmotnost 3,2 kg
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Úhlopříčky 24"