Dahua LM50-F400 50'' UHD LED monitor
| LM50-F400
50" 4K LED CCTV 24/7 monitor, rozlišení 3840 x 2160 px, pozorovací úhel 178°, 1,07 miliardy barev, odezva 8 ms, kontrast 5000:1, jas 300 cd/m2, 60 Hz, 2x HDMI 2.0, 1x HDMI 1.4, 1x USB 2.0, 1x VGA, 1x Audio in, reproduktor 2x 5 W, spotřeba 110 W, VESA 200 x 200, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 1113,0 × 649,0 × 87,2 mm, váha 10,4 kg, balení obsahuje napájecí kabel, ovladač, podstavec.
(nelze dodat do 24 hodin).
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI, VGA
Úhlopříčky 50"