Dahua LM50-F400N 50'' UHD LED Monitor
| LM50-F400N
50" monitor od výrobce Dahua určený pro CCTV systémy. Široký pozorovací úhel 178°H/178°V, věrné digitální zpracování obrazu a podpora více vstupů včetně 2× HDMI, VGA, RS-232, činí tento monitor ideálním pro sledování kamerového systému. Odolné kovové provedení.
50" 4K CCTV LED monitor vhodný pro nepřetržitý provoz 24/7, rozlišení 3840×2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, obnovovací frekvence 60 Hz, kontrast 1200:1, jas 400 cd/m²; vstupy: 1× VGA, 2× HDMI (3840×2160@60Hz), 1× IR, 2× USB 2.0, 1× Audio, 1× RS-232; výstupy: 1× Audio; 2× 10W reproduktory; napájení 100–240 V AC 50/60 Hz, provozní teplota 0–40 °C, rozměry 1110,6 × 641 × 81,7 mm, hmotnost 8,6 kg, VESA 200×300.
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI, VGA
Použití 24/7 Ano
Úhlopříčky 50"