Dahua LM55-F400 55'' UHD LED monitor
| LM55-F400
55" 4K LED CCTV 24/7 monitor, rozlišení 3840 x 2160 px, pozorovací úhel 178°, 1,07 miliardy barev, odezva 8 ms, kontrast 4000:1, jas 380 cd/m2, 60 Hz, 3x HDMI 2.0, 1x USB, reproduktor 2x 6 W, spotřeba 150 W, VESA 400 x 200, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 1236,0 x 715,0 x 68,3 mm, váha 11,7 kg, balení obsahuje HDMI kabel, ovladač, podstavec.
(nelze dodat do 24 hodin).
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI
Úhlopříčky 55"