Dahua LM65-F400 65'' UHD LED monitor
| LM65-F400
65" 4K LED CCTV 24/7 monitor, rozlišení 3840 x 2160 px, pozorovací úhel 178°, 1,07 miliardy barev, odezva 8 ms, kontrast 4000:1, jas 350 cd/m2, 60 Hz, 2x HDMI 2.0, 1x HDMI 1.4, 1x USB 2.0, 1x VGA, 1x Audio in, reproduktor 2x 7 W, spotřeba 190 W, VESA 300 x 300, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 1446,3 × 838,4 × 77,6 mm , váha 18,6 kg, balení obsahuje napájecí kabel, ovladač, podstavec.
(nelze dodat do 24 hodin).
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI, VGA
Použití 24/7 Ano
Úhlopříčky 65"