Dahua PFS3103-1GT1ET-60-V2 2portový PoE switch
| PFS3103-1GT1ET-60-V2
PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Zařízení podporuje na všech portech normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 60 W.
Tento produkt již není v nabídce.
2-portový switch Dahua, 1x 10/100 Mbps PoE port, 1x 10/100/1000 Mbps PoE port, 1x 100/1000 Mbps SFP, DC 48-57 V, podpora Hi- PoE 60 W, IEEE802.3af, IEEE802.3at, maximální odběr celkem 60 W, bez managementu, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, zdroj je součástí balení, rozměry 105 x 75 x 30 mm
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Prostředí Interiér
PoE budget do 80 W
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE
Management Ne
Provedení stolní
Počet portů SFP 1
Počet portů RJ-45 2
Hmotnost 0.975 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Camplus IPC-HFW4221BP-0600B kompaktní IP kamera
IP kompaktní kamera CAMPLUS s Full HD rozlišením. Kamera využívá krytí IP67, ...
Není skladem
IPC-HFW4221BP-0600B
Archiv
Dahua IPC-HFW5200CP kompaktní IP kamera
Není skladem
IPC-HFW5200CP
PF-1603 plastový rámeček 2DIN Toyota Yaris II
Plastový rámeček pro 2DIN rádia vozidel Toyota Yaris (08-11), stříbrná barva.
PF-1603
RM LCD VW Zrcátko s displejem 4.3" 2ch RCA 12V
Monitor 4,3" integrovaný do zpětného zrcátka pro vozidla VW, Škoda, Audi, Peugeot, ...