Dahua PFS3110-8ET-96-V2 8portový PoE switch
| PFS3110-8ET-96-V2
8portový nemenežovatelný switch značky Dahua. Podpora napájení kamer pomocí PoE až na vzdálenost 250 metrů. Maximální výkon na portech 1–2 je 90 W.
Dahua switch 8x 100 Mbps + 1x Gbit + 1x SFP Gbit, podpora PoE 2.0 pro 8 portů, 8x PoE (IEEE802.3af/at/bt), port 1–2 max. 90 W, port 3–8 max. 30 W, celkem na všechny porty max. 90 W, PoE Watchdog, pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, napájení 48–57 V (zdroj je součástí balení), spotřeba max. 96 W, rozměry 150 x 100 x 30 mm, hmotnost 0,54 kg
Více technických informací naleznete stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W
Vlastnosti Long distance PoE 250 m, Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE, Podpora PoE++ / 90 W