Dahua PFS3409-4GT-96-V2 PoE switch
| PFS3409-4GT-96-V2
PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 96 W.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua průmyslový switch 4portový, 4x 10/100/1000 Mbps Base-T + 1x 1000 Mbps Base-X + 4x SFP 1 Gbit, podpora PoE++ (802.3bt), port 1 <90 W , porty 2-4 <30 W, 4x PoE (IEEE802.3), celkem na všechny porty 96 W, PoE Watchdog, Long Distance PoE 250 m, ochrana před přepětím 6 kV, napájení DC 48–57 V, pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, rozměry 42 x 110 x 150 mm, hmotnost 0,67 kg, Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Podpora PoE+, Long distance PoE 250 m, Podpora PoE++ / 90 W
Počet portů RJ-45 4
Počet portů SFP 4
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W