Dahua PFS4226-24ET-360-V3 24portový PoE switch
| PFS4226-24ET-360-V3
Dahua manažovatelný 24portový PoE a 2 portový SFP switch do přenosové vzdálenosti 250 m, 24x 10/100 Mbps + 2x 10/100/1000 Mbps uplink + 2x 1000 Mbps SFP, 1x konzola, podpora PoE++ port 1+2 90 W, 24x PoE (IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/IEEE802.3bt), celkově na všechny porty max. 360 W, management, podpora STP/RSTP, PoE watchdog, ochrana před přepětím 4 kV, napájení 230 V AC, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 440 x 300 x 44 mm, hmotnost 3,39 kg
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget 301 W a více
Vlastnosti Long distance PoE 250 m, Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE, Podpora PoE++ / 90 W