Dahua SD59120S-HN PTZ kamera IP
| SD59120S-HN
Tento produkt již není v nabídce.
1,3 MPx PTZ kamera IP exteriérová barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem, IR dosvit do 100m, 1/3" Exmor CMOS rozlišení 1280x960 px @ 25fps, citlivost barevná 0.05Lux/F1.4 0.005Lux/F1.4 (B / W)0Lux (IR LED), varifokální objektiv 4.7-94 mm /F1.4-F2.6, úhel záběru 55°-3,2° 20x optický zoom horizontální natáčení 360°, vertikální náklon 90°, ATW, AGC, BLC, HLC, DWDR DNR(2D & 3D), komprese H.264/MJPEG, audio in/out, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, slot na MicroSD kartu max 64GB napájení 12VDC, 24VAC, PoE+, pracovní teplota -40°C do 70° C, IP66 rozměry 205x360mm. Dodávána se zdrojem a držákem na zeď hmotnost 3,5kg
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Hmotnost 6.775 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Dahua SD4A425DB-HNY 4 Mpx IP PTZ kamera
Skladem
SD4A425DB-HNY
Archiv
Michiba MA-H1+30 12V halogenová žárovka
Halogenová autožárovka Michiba H1 55W s o 30% vyšší svítivostí.
Není skladem
MA-H1+30 12V