Dahua TPC-BF5401-TB13-BC-S2 kompaktní IP termokamera
| TPC-BF5401-TB13-BC-S2
Bullet termokamera, exteriérová, senzor Vanadium Oxide Uncooled focal plane detector, rozlišení termovize 400 × 300 px @ 1-25 fps, tepelná citlivost < 35 mK @ F1.0, rozsah spektra 8–14 µm, rozteč pixelů 17 µm, objektiv 13 mm, úhel záběru: H: 30,4° V: 22,5°, AGC, 3D NR, DDE; komprese H.265 / H.264 / H.264H / MJEPG; stream 1280 x 1024 px; ONVIF; inteligentní funkce: IVS (Perimeter Protection), Heat Detection, Cold/Hot a Spot Trace, Human a Vehicle Classification, Měření teploty; alarm I/O 2/2, audio I/O 1/1, 1x RS-485, 1x CVBS output / BNC port, slot na MicroSD kartu 512 GB, napájení 12 V DC 1 A / PoE (802.3af) / ePoE, spotřeba max. 14 W, rozměry 291 x 103 x 97 mm, pracovní teplota od -30 °C do +70 °C, hmotnost < 1,4 kg, IP 67
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení do 1 Mpx
Objektiv Fixní, Fixní 13 mm
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE
Kódování H.264, MJPEG, H.265, H.264H
I/O Alarm, Audio
Stupeň krytí IP 67
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, AGC
Určení kamer Termokamery
Podpora Slot pro paměťovou kartu, ONVIF, Termovize
Podpora karet micro SD
Konektivita RS-485
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HDW4631EMP-ASE-0360B 6 Mpx dome IP kamera
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HDW4631EMP-ASE-0360B
Archiv
Simple VESA123 Držák monitorů
Držák monitorů 15-37 ", VESA 100, 200 a 300, vzdálenost od stěny 16mm, nosnost 45 kg, Produkt byl vyprodán a nahrazen novou ...
Není skladem
VESA123
Novinka
Ajax Superior MegaHub White Hybridní ústředna
Na cestě
Superior MegaHub White
Dahua DHL32 monitor
Profesionální Dahua 32" HD CCTV S-PVA LCD monitor určený pro provoz 24 hod. / 7 dní v týdnu. Monitor vyniká skvělým kontrastem a pozorovacím úhlem 178°. Monitor je vybaven ...