Dahua TPC-BF5401-TB13 kompaktní IP termokamera
| TPC-BF5401-TB13
Pro bližší informace o ceně produktu se prosím obraťte
na svého regionálního obchodního manažera.
Tento produkt již není v nabídce.
Kompaktní termokamera, exteriérová, senzor Uncooled VOx Microbolometer, rozlišení termovize 400 × 300 px @ 25/30 fps, tepelná citlivost 40 mK @ F1.0, rozsah spektra 8–14 µm, rozteč pixelů 17 µm, ohnisková vzdálenost termovize 13 mm, úhel termo záběru H: 30,2°, V: 22,6°, inteligentní funkce: Měření teploty, Perimeter protection, detekce osoby: 382 m, rozpoznání osoby: 98 m, identifikace osob: 49 m, detekce vozidla: 850 m, rozpoznání vozidla: 219 m, identifikace vozidla: 109 m, komprese H.265 / H.264 / MJPEG, ONVIF kompatibilní, ROI, alarm I/O 2/2, audio I/O 1/1, 1x BNC, 1x slot RJ-45, slot na MicroSD kartu 256 GB, napájení DC 12 V / PoE, 1 A, IP 67, spotřeba max. 13 W, rozměry 291 x 103 x 97 mm, pracovní teplota od -40 °C do +70 °C, hmotnost 1,5 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Inteligentní funkce Měření teploty, Perimeter Protection
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE
Kódování H.264, MJPEG, H.265
Rozlišení do 1 Mpx
I/O Alarm, Audio
Stupeň krytí IP 67
Konstrukce Kompaktní
Funkce pro vylepšení obrazu ROI, 3DNR, AGC
Určení kamer Termokamery
Podpora karet micro SD
Hmotnost 1.866 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
LED světla pro denní svícení DRL 6006
LED světla pro denní svícení ESUSE - pro použití na vozidla s pracovním napětím 12V, 5x 1W LED diody s ...