Dahua TPC-SD5641-TB35Z45-DC-S24-M 4 Mpx PTZ kamera
| TPC-SD5641-TB35Z45-DC-S24-M
Napájecí zdroj a držák na zeď PFB303W + PFA111 je součástí balení.
4 Mpx PTZ hybridní termokamera, venkovní, senzor „Vanadium oxide uncooled focal plane detector", rozlišení termovize 640 × 512 px @ 1–25 fps, tepelná citlivost < 35 mK @ F1.0, rozsah spektra 8–14 µm, rozteč pixelů 12 µm, objektiv 35 mm, úhel záběru: H: 12,6° V: 10,1°; rozlišení viditelného spektra 4 Mpx (2688 × 1520 px) @ 1–25 fps, objektiv 3,95–177,75 mm, úhel záběru H: 67,5°–1,9°, V: 39,4°–1,1°, IR přísvit 100 m; Inteligentní funkce: IVS (Perimeter Protection), Heat Detection, Cold / Hot Spot Trace, Target Distinction, Auto Tracking, Boat Tracking, Smoke Detection, měření teploty; komprese H.265 / H.264M / H.264H / H.264B, ONVIF; AWB, BLC, HLC, WDR, 2D NR, 3D NR; alarm I/O 7/2, audio I/O 1/1, 1× RS-485, 1× CVBS BNC port, slot pro MicroSD kartu 512 GB; napájení 36 VDC / Hi-PoE, spotřeba max. < 41 W, rozměry ø240 × 382 mm, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, hmotnost < 8 kg, IP 66, napájecí zdroj a držák na stěnu je součástí balení
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Prostředí Exteriérová
Konstrukce PTZ
Kódování H.264B, H.264H, H.265, H.264M
Rozlišení 4 Mpx
Objektiv Fixní, Zoom
Napájení Hi-PoE, 36 V DC