DSPPA DSP1202A dvoupásmový skříňkový reproduktor
| DSP1202A
Dvoupásmový skříňkový reproduktor s výkonem 150 W / 100 V, frekvenčním rozsahem 42 Hz – 20 kHz, SPL 116 (1 m) a citlivostí 94 dB (1 m, 1 W). Reproduktor je určen k použití do vnějšího prostředí, krytí IP 54.
Dvoupásmový skříňkový reproduktor s výkonem 150 W / 100 V, frekvenčním rozsahem 42 Hz – 20 kHz, max. 120 kHz. SPL 116 ( 1 m) a citlivostí 94 dB (1m, 1 W). Reproduktor je určen k použití do vnějšího prostředí, krytí IP 54. Rozměry 580 x 430 x 310 mm (H x Š x D), hmotnost 21 kg, černá barva. Reproduktor lze upevnit na zeď díky montážním držákům.
Parametry
Typ reproduktoru Reproduktory skříňkové
Typ produktu Reproduktory
Systém Komerční audio
Výrobce DSPPA
Hmotnost 19.65 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Satel HOOD C stříška pro venkovní detektory OPAL a AOD-200
Venkovní stříška pro detektory se snadnou montáží zacvaknutím do úchytu. Materiál je vysoko ...
Na cestě
HOOD C
Ajax HUB 2 Plus White Bezdrátová ústředna
Skladem
HUB 2 Plus White
TOA VX-RJB RJ-45 adaptér se šroubovými svorkami
Na objednávku
VX-RJB
Archiv
SD3 HEPHEA 248B Napájecí zdroj 24 V DC / 8 A
Napájecí zdroj 24 V DC / 8 A, plechový box, toroidní transformátor 230 V AC, indikační stavové LED, 2x jištěný výstup 24 ...