DSPPA MAG2107C multimediální přehrávač
| MAG2107C
Dvoukanálový multimediální CD / USB / SD / BT / FM přehrávač s možností montáže do 19" racku.
Tento produkt již není v nabídce.
Profesionální dvoukanálový multimediální CD / USB / SD / BT / FM přehrávač s možností montáže do 19" racku. Přehrává hudbu z CD, USB, SD, BT a má vestavěný FM tuner a automatickým hledáním a pamětí na 40 stanic. Možnost ovládat i pomocí dálkového ovladače. Zařízení obsahuje dva nezávislé stereo výstupy a přehledný LCD displej. 4x RCA (nesymetrické) Funkce kanálů: 1. kanál: USB, SD, 2. kanál: BT, FM a CD, rozměry 483 x 44 x 210 mm (Š x V x H), barva černá, hmotnost 3,65 kg
Parametry
Výrobce DSPPA
Hmotnost 4.85 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
2N® 9155084 IP Verso modul Bluetooth a RFID
Modul kombinované RFID čtečky. Čtečka podporuje standardy 125 kHz, 13,56 MHz, NFC a Bluetooth.
Není skladem
Ajax CenterCover (LAN) Black
CenterCover je krytka na běžné vestavné zásuvky se dvěma ethernetovými porty. Barva krytu černá.
Skladem
CenterCover (LAN) Black
Satel CD-2 záclonový detektor
Záclonový detektor s digitálním algoritmem detekce pohybu. Nastavitelná citlivost detekce pohybu.
Skladem
CD-2
Dahua DMSS Mobilní software
DMSS aplikace pro systémy Dahua, dostupná zdarma pro Android a iOS.
Na objednávku
Dahua DMSS
Archiv
Erbu E-D428-AFS PLUS 4 Mpx dome IP kamera
Dome bezpečnostní IP kamera s 4 Mpx rozlišením pro vnitřní i venkovní použití. Kamera má pevný Full Color objektiv 2,8 mm, přisvětlení s dosahem až 30 metrů ve ...