ERBU E-EFS-0901-90-120 8portový PoE switch
| E-EFS-0901-90-120
Deseti portový PoE switch s maximální spotřebou 120 W a maximálním odběrem na 1. a 5. port 90 W. Celkový počet portů 10 z toho 8x PoE, 1x Uplink a 1x SFP. Pro rozlehlejší areály a složitější instalaci dokáže switch přenášet PoE napájení až na 800 m.
  • 8x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 8x PoE port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE)
  • 1. a 5. Port PoE++ (90W), ostatní porty PoE+
  • PoE odběr společně maximálně 120 W
  • 1x RJ-45 Uplink port 10/100/1000 Mbps
  • 1x SFP 1000 Mbps
  • ePoE do 800 m
  • Ochrana před přepětím 8 kV
  • Pracovní teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájení 54 V DC / 2,22 A (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 150 x 100 x 42 mm a hmotnost 0,6 kg