ERBU E-ES-0600-60-60 4portový PoE switch
| E-ES-0600-60-60
Šest portový switch s maximální spotřebou 60 W. S maximálním odběrem na 1. port 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4 PoE a 2 Uplink. Instalaci usnadňuje možnost montáž na zeď a bezpečnost mechanická ochrana proti krádeži. Podpora 250 m PoE.
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
  • 6 portů 10/100 Mbps.
  • 4 PoE porty 10/100 Mbps. (IEEE802.3af/at).
  • 2 Uplink porty 10/100 Mbps.
  • 60 W na 1. Port.
  • Spolu odběr maximálně 60 W.
  • PoE do 250 metrů.
  • PoE management.
  • Ochrana před přepětím 2 kV.
  • Pracovní teplota od -10 °C do +55 °C.
  • Napájení 53 V DC (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 130 × 85 × 26 mm a hmotnost 0,29 kg