ic audio DL 20-130/T-EN54 stropní reproduktor
ic audio | DL 20-130/T-EN54
Bílý vnitřní stropní reproduktor s výkonem 20 W, frekvenčním rozsahem 315 Hz–22,8 kHz a citlivostí 80 dB. Reproduktor má kovovou skříň, kovovou mřížku a šroubovací keramickou svorkovnici s tepelnou pojistkou. Pružinová montáž do podhledu. Zařízení splňuje normu EN 54-24.
Tento produkt již není v nabídce.
Stropní reproduktor 20 W / 100 V s protipožárním krytem, odbočky 20 W, 15 W, 10 W, 5 W, citlivost 80 dB (1 W / 4 m, 500 Hz–5 kHz), frekvenční rozsah 315 Hz–22,8 kHz, vyzařovací úhel 175° (1 kHz), reproduktor 163 mm, keramická svorkovnice s tepelnou pojistkou, kovová skříňka a mřížka, vnější průměr 180 mm, vnitřní použití typ A, bílý, pružinová montáž podhledu, IP 55, EN 54-24