ic audio DL-K 16-130/T-EN54 závěsný reproduktor 16 W / 100 V
ic audio | DL-K 16-130/T-EN54
Bílý vnitřní závěsný dvoupásmový reproduktor s výkonem 16 W, frekvenčním rozsahem 130 Hz - 13,3 kHz a citlivostí 73 dB. Reproduktor má plastovou skříň a šroubovací keramickou svorkovnici s tepelnou pojistkou. Závěsná montáž. Vnitřní použití, 4,5 m dlouhý přívodní kabel. Podporuje normu EN 54-24, BS 5839, Part 8.
Závěsný reproduktor 16 W / 100 V, odbočky 16 W, 8 W a 4 W, citlivost 73 dB (1 W / 4 m, 500 Hz–5 kHz), frekvenční rozsah 130 Hz–13,3 kHz, vyzařovací úhel 196° (1 kHz), reproduktor 130 mm, šroubovací keramická svorkovnice s tepelnou pojistkou, ABS plastová skříňka, 4,5 m přívodní kabel, rozměry 185 x 157 mm, vnitřní použití typ A, bílý, vhodný pro řeč nebo hudbu v pozadí, závěsná montáž, IP 35, EN 54-24, BS 5839, Part 8