KAM2WEB V3 audio a video stream

| KAM2WEB V3

Služba KAM2WEB V3 umožňuje umístit video včetně audia z IP kamery na vaši webovou stránku. Využijte naši unikátní restreamovací službu běžící na našich serverech s optickým gigabitovým připojením k síti internet.


Pokud potřebujete umístit video včetně audia z IP kamery na svou webstránku, využijte naši unikátní restreamovací službu běžící na našich serverech s optickým gigabitovým připojením k síti internet. Cena je za 1 kalendářní měsíc (minimálně na dobu 6 měsíců). Služba je poskytována pouze pro kamery zakoupené v TSS Group.

Připravili jsme unikátní službu, díky které můžete umístit libovolnou IP kameru s RTSP streamem na vaši webovou stránku. Služba je ideální pro všechny, kteří mají pomalý internet a chtějí zpřístupnit svou IP kameru na webstránce pro všechny návštěvníky.

Služba funguje na principu restreamu, kdy IP kamera posílá jeden stream na server TSS Group, který dále tento stream zpřístupní všem návštěvníkům dané stránky. Pro využití služby je nutné mít kameru s podporou RTMP protokolu.

Servery TSS Group jsou umístěny přímo na optickém uzlu, a proto nemají problém s rychlostí připojení. Služba je poskytována minimálně na dobu 6 měsíců.

Ideálním využitím služby jsou různé městské a obecní webové stránky, zábavní a vodní parky, lyžařská střediska, ale stejně tak i jiná veřejná místa, kde může webová kamera zvýšit návštěvnost a posloužit jako vhodný marketingový nástroj.

Pro praktickou ukázku navštivte www.megapixelovekamery.cz

Parametry

Typ softwaru Integrační software
Typ produktu Kamerový software a licence
Hmotnost 0.001 kg

Potřebujete pomoc?

Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.

Technická podpora