Mean Well LRS-100-24 napájecí zdroj
MEAN WELL | LRS-100-24
Napájecí zdroj s výstupem 24 V DC / 4,5 A. Zdroj má plynulou regulaci trimrem.
Napájecí spínaný zdroj 24 V DC / 4,5 A, bez krytí (je potřeba inst. krabice), rozměry 129 x 97 x 30 mm, určený pro systém Easydoor používající dveřní jednotky DJ LCD ID a DJ 8T ID spolu s rozšiřujícími moduly a větším počtem videomonitorů, plynulá regulace trimrem
Parametry
Výstupní napětí 24 VDC, 24 V DC
Typ produktu Příslušenství
Systém DDZ Easydoor
Výrobce EASYDOOR
Podpora zálohování Ne
Odběr [A] 3,1 a více
Použité vodiče EASYDOOR 2 vodič
Hmotnost 0.328 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Pulsar AWO500 instalační skříňka
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
AWO500
Ajax DomeCam Mini HL 5Mp/2.8mm Black IP dome kamera
Venkovní IP kamera s rozlišením 5 Mpx (2880×1620 px) a pevným objektivem 2,8 mm. Vybavena je inteligentním IR a WL ...