Mean Well NDR-240-48 napájecí zdroj
MEAN WELL | NDR-240-48
Napájecí zdroj 48 V DC / 5 A, vstupní napětí 90 ~ 264 V AC, instalace na DIN lištu, ochrana proti zkratu, proti přetížení, proti přepětí, teplotní ochrana, provozní teplota od -20 °C do +70 °C, rozměry 113,5 x 63,0 x 125,2 mm
Parametry
Výstupní napětí 48 VDC, 48 V DC