Mean Well NDR-240-48 napájecí zdroj
MEAN WELL | NDR-240-48
Napájecí zdroj 48 V DC / 5 A, vstupní napětí 90 ~ 264 V AC, instalace na DIN lištu, ochrana proti zkratu, proti přetížení, proti přepětí, teplotní ochrana, provozní teplota od -20 °C do +70 °C, rozměry 113,5 x 63,0 x 125,2 mm
Parametry
Výstupní napětí 48 VDC, 48 V DC
Výrobce MEAN WELL
Odběr [A] 3,1 a více
Hmotnost 0.978 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Novinka
Ajax Superior Internal Battery (16h) Black Vnitřní baterie
Na cestě
Superior Internal Battery (16h) Black
Ajax DomeCam Mini 8Mp/2.8mm Black 8 Mpx dome IP kamera
DomeCam Mini (8 Mpx / 2.8 mm) IP dome kamera s rozlišením 8 Mpx a širokým úhlem záběru 110°. Je vybavena inteligentní ...
Skladem
DomeCam Mini 8Mp/2.8mm Black
Turboo E SWD302A LR přístupový turniket jednostranný
Na objednávku
E SWD302A LR
Comelit 3110/3A instalační krabice pod omítku, 3 moduly
Instalační krabice 3110/3A pod omítku, pro 3 moduly, plastová, rozměry 123,5 x 202,5 x 50,0 mm, potřebný instalační ...
Skladem
3110/3A
ERBU R-PI-0200-90-GOA-90 PoE injektor
PoE++ (90 W) Gigabit Outdoor injektor. Ideální zařízení pro napájení výkonných PoE++ kamer s odběrem maximálně 60 W. Jedinečné řešení na trhu kdy lze přímo na ...
Na objednávku
R-PI-0200-90-GOA-90
TOA H-1 nástěnný dvoupásmový reproduktor
Skříňkový válcovitý dvoupásmový reproduktor 12 W / 100 V, nebo 30 W / 4 ohm, má odbočky 6 a 3 W / 100 V. Reproduktor disponuje frekvenčním rozsahem 120 Hz až 20 ...